France

DOPIS NAŠIM HOSTŮM

Vítejte ve vile našeho srdce a Vašich sladkých snů. Vítejte ve Vašem domě.

Moments Villa Agnó: Úžasný dům, nacházející se na VIP svazích arkadského pohoří Lykaion, mytického pohoří, kde se narodily a kde byly vychovávány tři nymfy, Agnó, Theisoa a Neda, dcery Dia, vládce antických bohů, mytického pohoří, kde lovila bohyně Artemis a kde žil bůžek Pan.

Moments Villa Agnó stojí ve svahu kopce na kraji malebné arkadské vesničky Ano Karyes. Tato lokalita představuje vzácnou kombinaci klidu a soukromí, ale za pouhých několik málo minut spatří návštěvník krásné kamenné vesničky jako Isaris, Leontario, Karytaina, Andritsaina, Elliniko, Stemnitsa, Dimitsana. Řeka Lousios lákající k pěší turistice a raftingu, vodopády Neda, zázračný kostelík sv. Theodory a jedinečné kláštery arkadské svaté hory, archeologická naleziště v pohoří Lykaion, Lykosoura, Megalopoli, Apollónovo Epikoureion, starověká Messéné, starověká Olympie a modrozelené pláže Kalamaty v Messinii vytvářejí dohromady rajskou scenérii.

Naši milí hosté,

Našim jediným cílem a vroucným přáním je, aby se díky našim jedinečným nabídkám stal Váš pobyt v MOMENTS VILLA AGNÓ* příležitostí k zavzpomínání na radostné zážitky z dětství. A nejen to. Aby Vás naplnil pohodou a uvolněním, jako když navštěvujete oblíbené místo. Doufáme, že naše výhradní pobytové balíčky naplní Vaše srdce a Vaši mysl chvílemi rozkoše a nostalgie po zážitcích v naší vile, naší mytické Arkádii a našem Řecku.

Vynaložíme veškerou naši pozitivní energii prostřednictvím našich nabídek, abychom se postarali o Váš nezapomenutelný a sladký odpočinek a pocit pohody, pravé arkadské pohostinnosti a férový poměr mezi kvalitou a cenou. Těšíme se na Vás. … Vaše rezervace v našem malém ráji je zaručena… Vítejte… Jsme Vám k dispozici …

V hluboké úctě,

tým starající se o Vaše magické chvíle

 

MΑποτέλεσμα εικόνας για ΕΙΚΟΝΕς βιολέτας καρδιάments Villa Agno


 

* Agnó znamená v řečtině posvátné, čisté, neznečištěné.

VÝHRADNÍ NABÍDKY REZERVACE

PROSTŘEDNICTVÍM NAŠICH INTERNETOVÝCH STRÁNEK

Nabídky a rezervace ve Vašem jazyce


5 důvodů, proč u nás rezervovat dříve


6 hlavních důvodů, proč rezervovat u nás


5 hlavních důvodů, proč rezervovat u nás


Zůstaňte déle než 3 noci a získejte jednu noc zdarma!
5 hlavních důvodů, proč rezervovat u nás


4 hlavních důvodů, proč rezervovat u nás

Upozorňujeme Vás, že s Vámi můžeme komunikovat v angličtině a řečtině

 

 

phone receiver +306932708012
maps and flags Ano Karyes, Arcadia 22200 Greece

PROPERTY REGISTER NUMBER (PRN) : 00000536481