OGÓLNA OFERTA

4 głównych powodów, dla których warto zarezerwować u nas

 

Kochani goście

 

Zachęcamy do dokonania rezerwacji w łatwy, szybki i bezpieczny sposób z naszego systemu rezerwacji na naszej stronie, a w ramach podziękowania zapewniamy BEZPŁATNIE wg pobytu, następujące:

 

 

A. Urządzenie do schładzania butelkowanej wody z butelką wody pitnej o pojemności 19 litrów i szklankami, żeby ukoić wasze pragnienie.

 

 

B. Duży kosz lokalnych tradycyjnych produktów & świeżych sezonowych owoców na powitanie.

 

 

C. Zniżki na canyoning, rafting i wycieczki po całej roztaczającej okolicy Peloponezu i Aten.

 

D. Nocleg dla dodatkowo 2 dzieci bez opłat: rezerwacja na 6 osób, dla dodatkowo 2 dzieci poniżej 12 lat, bez opłat jeśli używane są obecne łóżka.

 

 

 

Warunki

Dla wszystkich terminów, od 1 stycznia do 31 grudnia.

Rezerwacja tylko na naszej stronie.

3 noclegi to minimalny pobyt : od 1 czerwca do 30 września i od 20 grudnia do 10 stycznia nowego roku.

Zaliczka w wysokości 25% całkowitego kosztu pobytu. Pozostałą kwotę należy wpłacić na 45 dni przed przyjazdem, w przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana.

 

Zasady anulowania

Zaliczka nie zostanie zwrócona z żadnego powodu.

W przypadku rezygnacji po 45 dniach lub jeśli nie stawisz się po odbiór willi, cała kwota rezerwacji nie zostanie zwrócona z żadnego powodu.

 

UWAGA : Nasze oferty nie łączoną się ze sobą.

 

Nie martwcie się : Jeśli nie możecie przyjechać z istotnych przyczyn, proponujemy opcję przeniesienia rezerwacji ze wszystkimi prezentami na inną osobę, przyjaciela lub krewnego po wcześniejszym porozumieniu z nami.

Bez dodatkowej opłaty, jeśli zmiana nastąpi w trakcie trwania oferty lub przy obecnej oficjalnej cenie ze strony internetowej w innym okresie, poza ofertą. Prośba zostanie zrealizowana po naszej zgodzie.

 

***

 

Ponadto, jeśli nie możesz przybyć z powodu wyższej przyczyny w zarezerwowanych terminach, damy wam możliwość ich zmiany po wcześniejszej konsultacji.

Wasza prośba będzie podlegać naszej zgodzie, w zależności od dostępności naszej willi.

 

Łatwa, szybka, gwarantowana i bezpieczna rezerwacja przez telefon komórkowego, tablet, laptop lub komputer, rezerwacja online 24/7, natychmiastowe potwierdzenie, brak ukrytych kosztów, brak opłat za rezerwację, najlepsza dostępna cena, ochrona i szanowanie twojej prywatności, możliwość płatności kartą kredytową, debetową, lub przelewem.