LIST DO NASZYCH GOŚCI

Witaj w willi swojego serca i swoich słodkich snów.

Witaj w swoim domu.

 

Moments Villa Agno : Niesamowita posiadłość, położona w dogodnym, pełnym chłodnych źródeł i porośniętym drzewami orzechowymi, zboczu pięknej arkadyjskiej góry Likieos, mitycznej góry narodzin i wychowania przez trzech nimf Agno *, Thissoa i Neda, króla bogów starożytnego greckiego świata, Zeusa; legendarnego wzgórza, na którym polowała bogini Artemis i żył bóg Panas.

Zbudowana na zboczu wzgórza, na skraju malowniczej arkadyjskiej wioski, Ano Karyes, "Moments Villa Agnostic" cieszy się rzadką kombinacją spokojnej, odosobnionej i prywatnej lokalizacji, ale jednocześnie w odległości zaledwie kilku minut goście mogą zobaczyć piękne, zbudowane z kamienia wioski, takie jak Issaris of Leontario, Karytaina, Andritsaina, Ellinikon, Stemnitsa, Dimitsana. Rzeka Lousios na spacery i rafting, wodospady Neda, cudowna kapliczka Aghia Theodora i unikatowe klasztory na Świętej Arkadyjskiej Górze, stanowiska archeologiczne likiejskiego wzgórza, Lykosoura z Megalopolis, świątynia Epicureus Apollo, starożytna Messina, starożytna Olimpia i turkusowe plaże Kalamaty w Messenii wspólnie tworzą rajską scenerię.

 

Kochani goście

 

Naszym wyłącznym celem i serdecznym pragnieniem, poprzez nasze specjalne oferty, jest uczynić wasz pobyt w MOMENTS VILLA AGNO* okazją, aby przypomnieć wam miłe uczucia i radosne wspomnienia z dzieciństwa i nie tylko. Otoczyć was duchowym spokojem i uniesieniem jak wtedy, gdy odwiedzacie swoje ukochane miejsce. Mamy nadzieję, że nasze specjalne zestawy wakacyjne wypełnią wasze serca i umysły chwilami przyjemności i nostalgią za przeżyciami w naszej Villi, w mitycznej Arkadii oraz w naszej Grecji.

 

Oddajemy całą naszą pozytywną energię w naszych specjalnych ofertach, żeby przekazać wam niezapomnianą i słodką nutę relaksu i dobrego samopoczucia, autentyczną grecką arkadyjską gościnność, uczciwy stosunek jakości do ceny. Witamy u nas … Twoja rezerwacja w naszym małym raju jest zagwarantowana… Witamy ... Do waszej dyspozycji …

Z wyjątkowym poważaniem

 

Zespół twoich magicznych momentów

MΑποτέλεσμα εικόνας για ΕΙΚΟΝΕς βιολέτας καρδιάments Villa Agno

 

 

Agno ( znaczenie w języku greckim ) = święte, czyste , nieskażone

SPECJALNE OFERTY

DLA REZERWACJI NA NASZEJ STRONIE

Oferty i rezerwacja, w twoim językul

WCZESNA REZERWACJA Z 25% ZNIŻKAMI I PREZENTAMI
5 powodów, dla których warto zarezerwować wcześniej u nas
POBYT NA WIĘCEJ NIŻ 6 NOCY ZE ZNIŻKAMI I PREZENTAMI
6 głównych powodów, dla których warto zarezerwować u nas
POBYT NA WIĘCEJ NIŻ 3 NOCY ZE ZNIŻKAMI I PREZENTAMI
5 głównych powodów, dla których warto zarezerwować u nas
DARMOWE NOCLEGI Z RABATAMI I PREZENTAMI
Zostań na ponad 3 noclegi i otrzymaj 1 za darmo! 5 głównych powodów, dla których warto zarezerwować u nas
OGÓLNA OFERTA
4 głównych powodów, dla których warto zarezerwować u nas

Przypominamy, że możemy z Tobą porozmawiać w języku angielskim i greckim.